Urla Çekici

Urla Oto Kurtarma Firmamız Sektörde Yerini Kimselere Bırakmıyor

Urla oto kurtarma firmamızı yolda kaldığınız her an arayabilirsiniz. Oto kurtarma ekibimiz yılların deneyimi ve kaliteli hizmetiyle yolda kalan müşterilerimizi dertten kurtarıyor. Ekibimizden yardım istediğinizde konumunuza yakın olan takım arkadaşlarımız en kısa sürede yanınıza ulaşım sağlıyor. Güvenlik önlemlerini aldıktan sonra çekim işlemini gerçekleştiren ekibimiz aracınızın istediğiniz konuma sorunsuz bir şekilde taşınmasını gerçekleştiriyor.

 

Çekici Desteği

Urla Araç Çekici Avantajlı Fiyatlarla Sizlerle

En uygun Urla araç çekici firmamızı haftanın 7 günü 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Her an ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız, Urla ve çevresinde nerede yolda kaldığınızı umursamadan hızlı bir şekilde yanınıza ulaşacaktır. Aracınızın marka ya da modelinizin herhangi bir sorun çıkarmadığı geniş ve çeşitli araç filomuz sayesinde aynı anda birden fazla yerde de en hızlı araç çekici hizmetimizi vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyetiyle aştığımız uzun yolları memnuniyet seviyesini hiç düşürmeden yürümeye devam ediyoruz.

  • Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

Urla Oto Çekici Ekibi Fark Yaratıyor

Urla oto çekici ekibimiz sizi yolda kalmaktan en kısa sürede kurtardığı gibi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor. Aracınızda beklemediğiniz bir anda meydana gelebilen arızalar sonucunda yolda kalabilir. Aracınız yola saplanmış ya da kaza sonrası daha fazla ilerlemiyor olabilir. Bu gibi durumlarda arayacağınız firmamıza vereceğiniz kısa ve temel bilgilerle çekici ekibimizi çağırabilirsiniz. Bulunduğunuz konumu net olarak bilmiyorsanız ve etrafta tarif edebileceğiniz yerler de bulunmuyorsa, Whatsapp üstünden konum gönderebilirsiniz

0539 912 74 24 

Yolda kalabilirsiniz, önemli olan her an bu duruma hazırlıklı olmanız. Urla çekici firmamızla zor anınızda sizinleyiz. Bizi arayın.

Call Now ButtonHemen Ara !