Rize Çekici

Rize Oto Kurtarıcı Oto Kurtarma Hizmeti

Rize oto kurtarma, desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Rize ve etrafında belli bir yer edinen ve başarılarını arttırarak ilerleyen firmamız sayesinde binlerce kişi yolda kalmaktan kurtarılmıştır. Rize oto kurtarıcı ekibimiz; aracınız yoldan çıktığında, refüjde sıkışmışsa, motorda, lastikte ya da herhangi bir yerinde arıza meydana gelmişse arayabileceğiniz en doğru adrestir. Haftada 7 gün 24 saat boyunca en hızlı oto kurtarıcı hizmetini veren firmamıza Türkiye genelinde tek telefon numarası üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Çekici Desteği

Rize Araç Çekici Hemen Ara Gelsin

Kaza yaptınız ve trafiğin ortasında yolda mı kaldınız? Uzun seyahatiniz sırasında hakim olmadığınız ıssız ve karanlık bir yolda aracınız mı bozuldu? Rize araç çekici firmamızı hemen arayıp konumunuzu ilettikten kısa bir süre sonra ekiplerimiz gelecektir. Yolda kaldığınız noktanın adres bilgilerini tam bilmiyorsanız Whatsapp üzerinden çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımıza konum paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Rize Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Rize Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • Rize En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

Rize Oto Çekici Telefon ve Hizmet Kapsamı

Rize oto çekici sektörüne öncülük yapan şirketimiz, binlerce arabanın daha fazla zarar görmesini engellemiş durumdadır. Ekiplerimiz olay yerine geldikleri zaman yaptıkları incelemeye göre aracınızın ve sizin güvenliğini sağlamaktadır. İstediğiniz konuma sorunsuz ve hızlı bir şekilde götürülen aracınız için Rize en ucuz oto çekici hizmeti alabilirsiniz. Aracınızdaki model ya da markanın farklılığı taşıma işlemi sırasında herhangi bir farklılık yaratmamaktadır. Rize oto çekici telefon numaramızı hemen arayın.

0539 912 74 24 

Call Now ButtonHemen Ara !