konak çekici

Konak Oto Çekici Firması Sayesinde Yolda Kalmaya Son!

Konak oto çekici firması olarak yüksek müşteri memnuniyeti ve profesyonel ekipmanımız sayesinde sektördeki liderliği kimseye bırakmıyoruz. Aracınızın modeli ve markasından yana hiçbir sorun çıkartmayan ekipmanımız sayesinde yolda kaldığınız her durumda sizi kısa bir süre içerisinde bulunduğunuz yerden kurtarıyoruz.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz tüm teknolojik aletlerle birlikte aracınızı istediğiniz yere tamamen güvenli bir şekilde taşıyor. Tüm güvenlik önlemlerin alındığından emin olunduktan sonra oto kurtarma ya da araç çekici hizmeti başlıyor.

Çekici Desteği

Konak Oto Kurtarma

Konak oto kurtarma faaliyetleri içinde bulunan araç devrilmesi ya da düşmesi gibi kötü durumlarda hemen ulaşım sağlayacağınız çağrı merkezimizdeki çalışma arkadaşlarımıza vereceğiniz kısa bilgiler sonrasında kurtarma ekibimiz hızlı bir şekilde olay yerine ulaşacaktır. Bulunduğunuz yerin adresini tam olarak bilmediğiniz durumlarda Whatsapp hattımızdan konumunuzu da iletebilirsiniz.

Konak ve çevresinde her nerede yolda kalmış olursanız olun, en hızlı oto kurtarma ekibimiz belirttiğiniz konuma gelecektir. Güler yüzlü ve en uygun oto kurtarma firması olarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

  • Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

7/24 Konak Araç Çekici

Konak araç çekici firmamız kimsenin yolda kalmasına izin verilmeyecek iş prensibine sahip olduğu için 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumdadır. Aracınızda herhangi bir arıza olduğunda ya da kaza geçirdiğinizde arabayı daha fazla hareket ettiremediğiniz zamanlarda bizi arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. En uygun araç çekici firması olarak sadece arabanızın değil, cebinizin de dostuyuz.

0539 912 74 24 

Yolda kalabilirsiniz, önemli olan her an bu duruma hazırlıklı olmanız. Konak çekici firmamızla zor anınızda sizinleyiz. Bizi arayın.

Call Now ButtonHemen Ara !