İzmir Çekici

İzmir Çekici Firmamızla Araçlarınız Yolda Kalmıyor!

İzmir çekici firmamız arızalanmış ya da kaza geçirmiş bir şekilde yolda kalmış olan arkadaşlarınıza ya da size yardımcı olabilmek için 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

İzmir ve çevresinde her nerede yolda kalmış olursanız olun kurtarıcı ve çekici araçlarımızla çalışmaktayız. En uygun İzmir çekici firmamız, tüm marka ve model araçların yolda kalma durumunda yardımcı olacak şekilde geniş bir filoya sahiptir. Deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde bu kötü durumdan çok kısa bir süre içerisinde kurtulabiliyorsunuz.

 

Çekici Desteği

İzmir Oto Çekici

Şehir olarak yoğun bir trafiği bulunan İzmir’de hareketli bir trafik zamanında yolda kalma durumu sıklıkla karşımıza çıkan bir durumdur. İzmir oto çekici firmamız bu soruna yönelik gelişmiş çözümler sunmakta ve hem güvenilir hem de hızlı kurtarıcı ekibiyle hizmet veriyor. Aracınız trafikteyken hareket kabiliyetini kaybettiği zaman trafiği tehlikeye atmamanız gerektiğinden dolayı oto çekici çağırmak durumundasınız. Çekici firmalarında olması gereken tüm hizmetlere sahip olan firmamız kaliteli ve hızlı bir şekilde çekicilik görevini yerine getirmektedir.

  • Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

İzmir Araç Çekici

İzmir araç çekici sayesinde en uygun çekici hizmetini alacağınız firmamızda kısa sürede istediğiniz noktaya aracınız hasar almadan ulaşabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan her çalışan gerekli eğitimleri almış ve güler yüzlü hizmet verme konusunda donatılmıştır. Samimi bir yaklaşım sağlayacak olan çağrı merkezi çalışanlarımıza vereceğiniz konuma en yakın ekibimizi sizin yanınıza yönlendirecektir.

0539 912 74 24 

Call Now ButtonHemen Ara !