Fatih Çekici

Fatih Oto Çekici Hizmetimizle Tanıştınız Mı?

Fatih oto çekici firması olarak yön verdiğimiz sektör içerisinde liderlik konumunu kimseye kaptırmıyoruz. Aynı zamanda en uygun oto çekici hizmetini vererek, yüksek müşteri memnuniyeti prensibimizden de vazgeçmiyoruz. Fatih ve çevre bölgelerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, yerli halk tarafından da tanınmakta ve sevilmektedir.

Deneyimli çalışma arkadaşlarımız da sektörde çok uzun zamandır var olmakta ve yenilikleri takip etmektedir. Aralıklı bir şekilde alınan eğitimler sayesinde de ekip arkadaşlarımız güvenilir ve birinci kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

Çekici Desteği

Fatih Oto Kurtarma Ekibimiz Çok Hızlı

Fatih oto kurtarma ekibimiz, yolda her nerede kalmış olursanız olun en kısa sürede yanınıza ulaşım sağlayabilecek kapasitededir. Son teknoloji ve yenilik takipçisi ekipmanlarımızın sayısının fazla olması çoklu çekici hizmeti vermemizi de sağlamaktadır. Yolda kaldığınız her durumda destek alabileceğiniz ekip arkadaşlarımız size her saatte yardımcı olacaktır. Verdiğiniz konum ve durum bilgisine uygun şekilde gelecek ekiplerimiz kısa süre içerisinde olduğunuz sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

  • Fatih Çekici Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Fatih Kurtarıcı Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • Fatih Oto Çekici En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

Fatih Araç Çekici Her Gün Hizmet Veriyor

Fatih araç çekici firmamız, sizi hiçbir şekilde yolda bırakmıyor. Haftada her gün 24 saat ulaşılabilir olan çağrı merkezi müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizden telefonda kısa bir bilgi alacaklar.Eğer bulunduğunuz konum hakkında net bir bilginiz bulunmuyorsa, Whatsapp hattından konum paylaşabilirsiniz. En uygun araç çekici telefon numaramızı rehberinize ekleyin, ne zaman ihtiyacınız olduğunu bilemezsiniz.

0539 912 74 24 

Yolda kalabilirsiniz, önemli olan her an bu duruma hazırlıklı olmanız. Fatih çekici firmamızla zor anınızda sizinleyiz. Bizi arayın.

Call Now ButtonHemen Ara !