Buca Çekici

Buca Araç Çekici Hizmetimizle Daha Tanışmadınız mı?

Buca araç çekici firmamız yıllar boyunca bu sektörde kaliteli hizmet vermiş olan en uygun araç çekici firmasıdır. Deneyimli personelimiz, almış olduğu eğitimlerle aracınıza hiçbir zarar vermeden, güvenli bir şekilde istediğiniz konuma taşıma konusunda özverili davranmaktadır. Buca oto kurtarıcı hizmeti de veren firmamız İzmir ve çevresinde yolda kaldığınız durumlarda size en kısa sürede ulaşım sağlamaktadır.

 

Çekici Desteği

Buca Oto Kurtarma Sayesinde Aracınızı Kurtarabilirsiniz

Buca oto kurtarma ekibimiz kurtarmanın gerekli olduğu ya da gerçekleşmiş olan kaza sonrasında direksiyona ulaşamayacağınız durumlarda güvenilir bir şekilde aracınızı size teslim eder. Araç marka ve modelinize uyacak şekilde vinç ya da çekici ekipmanları, bize ulaştığınızda vereceğiniz bilgilere göre çalışma arkadaşlarımızın yanında bulunacaktır. Aracınız şarampole yuvarlandığında ya da devrildiğinde ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak, aracınızı kurtarırlar

  • Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

Buca Oto Çekici Hizmetleri

Buca oto çekici firmamızla sadece kaza yaptığınızda değil, lastiğiniz patladığında, aracınızda arıza olduğunda, yakıtınız bittiğinde ya da olumsuz hava koşulları esnasında aracı ilerletemediğinizde iletişime geçebilirsiniz. Aracınızın güvenli bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştiren deneyimli ekibimiz, kaliteli bir şekilde çalışmasıyla kişiler tarafından da benimsenmiştir. 7 gün 24 saat boyunca ulaşım sağlayabileceğiniz Buca yol yardım ekibimiz sayesinde en uygun oto çekici hizmetini alacaksınız. Yıllar boyu sektörde yer alan firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır.

0539 912 74 24 

Call Now ButtonHemen Ara !