Balçova Çekici

Balçova oto kurtarma olarak iş ahlakı, prensiplerimiz ve güvenilir hizmetimiz sayesinde yolda kalmaktan kurtulan müşterilerimiz memnuniyetlerini her seferinde dile getiriyor. Deneyimli personelimiz ve geniş ekipmanlarımız sayesinde çıkardığımız kaliteli iş, en uygun oto kurtarma firmaları arasında liderlikten düşürmüyor. Verdiğimiz Balçova oto yardım hizmeti zamansız bir hizmet olup, çağrı merkezi ekibimize 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

İçerik Kısayolları

 

Çekici Desteği

Balçova Oto Çekici

Balçova oto çekici telefon hattımız tüm ülke üzerinden ulaşabileceğiniz tek bir hatta bağlıdır. Bize ulaşım sağladığınız takdirde telefonun ucundaki çalışma arkadaşımız sizden gerekli olan temel bilgileri alacaktır. Verdiğiniz konuma en yakın olan ekibimizi size yönlendirecek ve böylelikle yolda uzun saatler beklemek durumunda kalmayacaksınız. Her marka ve modele ait araçlarınızı kurtaracak ekipmana sahip olmamızın yanı sıra geniş sayıdaki araç filomuz sayesinde de aynı anda birden fazla yere ulaşım sağlayabiliyor ve sizi bekletmiyoruz.

  • Ekibimiz güler yüzü ve samimi hizmetiyle mutlu müşteri skalasını hedeflemiştir.
  • Yolda kaldığınızda durumun yeterince can sıkıcı olduğunun farkındayız ve size destek olmaya hazırız.
  • En uygun oto çekici firması olarak sizi ve aracınızı önemsiyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetin en üst düzeyde ve yenilikçi bir hizmet biliyoruz, telefon numaramızı mutlaka not edin. Ne zaman yolda kalacağınızı bilemezsiniz.

Balçova Araç Çekici 

Balçova araç çekici ekibimizi arabanızın bir yerden farklı bir yere nakliye işlemini gerçekleştirmek için arayabilirsiniz. Seyir halindeyken aracınızda bir arıza meydana gelmiş olabilir. Yakıtınız bitmiş ya da trafik kazası sonrasında aracınız artık hareket edemeyecek durumda olabilir. Aldığınız yeni aracın başka bir yere taşınmasını isteyebilirsiniz. Balçova araç çekici telefon numarası mutlaka rehberinizde bulunsun. Yolda kalma durumu her an başınıza gelebilir.

0539 912 74 24 

Call Now ButtonHemen Ara !